Asırlardır Değişmeyen Gelenek

» Demirci Uludağ Turşuları

Demirci Uludağ Turşuları

1945’ten Günümüze...

Firmamız COMART GIDA LTD. ŞTİ. kuruluşu olup asrı aşkın aileden gelen tecrübeyle yeşil Bursa’nın önde gelen nadide bir firması olarak kuruluşundan bu güne; insan sağlığına, gıda güvenliğine, kalite ve hijyene azami ölçüde özen göstererek; mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun, damak tadına hitap eden ürünleri üretmeyi ve ilk önce doğallık ilkesini kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.insan sağlığına, gıda güvenliğine, kalite ve hijyene azami ölçüde özen göstererek; mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun, damak tadına hitap eden ürünleri üretmeyi ve ilk önce doğallık ilkesini kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.

Yıllardır göstediğimiz istikrarlı başarımızın özünde bütün çalışmalarımızın "Müşteri Memnuniyetinin" verdiği sorumluluk duygusu içerisinde yüksek motivasyonla etkin katılımı sağlamak yapmaktadır. "Süreki İyileştirme" anlayışı doğrultusunda AR-GE, kalite ve teknolojimizi bünyesindeki uzman kadroyla daima geliştirerek kalitede öncü olmak bütün çalışmalarımızın sorumluluğumuzdadır.

"Toplam Kaliteyi"  ulaşmak için çalışanlarımız tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sevgi ve güvene dayalı ilişkilerin kurulması temel hedefimizdir.

Misyonumuz - Vizyonumuz

  1. Müşterilerimizle iletişim ve diyaloğumuzu sağlıklı olması ve müşterilerimizin fiyatlarımızdan beklentlerini tespit edebilmek amacıyla anketler yapmak, memnuniyet puanlarını 90 (iyi)' nin üzerinde tutmak,
     
  2. Başta Kalite, Hijyen ve iş güvenliği konularında olmak üzere çalışanlarımıza yıl sonuna kadar kişi başına ortalama 10 saatlik eğitim vermek suretiyle onların niteliklerini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini artırmak,
     
  3. Üretimdeki kalitesini aldığı ISO 9001-2000, HACCP ve Helal belgeleriyle kanıtlamıştır,

  4. Piyasadaki satış payımızı tespit ederek bu payı arttırmak için veri oluşturmak,

  5. BURSA' mızı yurt içi ve TÜRKİYE' yi uluslararası pazarda en iyi şekilde temsil etmek, 

 

 


Belgelerimiz