KURUMSAL

1945’ten Günümüze... Önce İnsan..

Firmamız COMART GIDA LTD. ŞTİ. bünyesinde olup asrı aşkın aileden gelen tecrübeyle yeşil Bursa’nın önde gelen nadide bir firması olarak kuruluşundan bu güne; insan sağlığına, gıda güvenliğine, kalite ve hijyene azami ölçüde özen göstererek; mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun, damak tadına hitap eden ürünleri üretmeyi ve ilk önce doğallık ilkesini kendine amaç edinmiş bir kuruluştur. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışında ürünlerimizin istihdam ve ülke ekonomimize kattığı değeri sürekli ileri taşıma gayesiyle yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizi tohumundan yetişme aşamasına, toplanmasından, taşınmasına, doğal olarak fermente olacak hibrit olmayan ürünlerin yetişmesini bizzat kendimiz takip ederek bu toprakların doğal tarım yapmasına yıllardır destek olup, doğal olmayan ürün üretmeme anlayışımızı nesillerdir koruyor, en önemli farkımız ve lezzet sırrımızı bozmadan devam ettiriyoruz.

Bu süreç tarladaki doğal tabiat canlılarından, çiftçiden tarım işçisine, nakliye sektörüne, firmamızda çalışan değerli takım arkadaşlarımıza, bizden ürün alıp dağıtım yapan bayilerimize, yurt dışı satış temsilcilerimize, marketlere, yemek sanayine, hazır tüketim ve paket servis yapan birçok alana giren büyük bir zincirin üretim parçası olmanın onurunu ve gururunu bizlere yaşatıyor. Bu kadar değerli olan zincirde istihdamı ve müşterilerimizi arttırıp doğru ürün sağlıklı insan çizgimizi kendimize görev biliyoruz.