Turşu hakkında

Firmamız COMART GIDA LTD. ŞTİ. bünyesinde olup asrı aşkın aileden gelen tecrübeyle yeşil Bursa’nın önde gelen nadide bir firması olarak kuruluşundan bu güne; insan sağlığına, gıda güvenliğine, kalite ve hijyene azami ölçüde özen göstererek; mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun, damak tadına hitap eden ürünleri üretmeyi ve ilk önce doğallık ilkesini kendine amaç edinmiş bir kuruluştur. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışında ürünlerimizin istihdam ve ülke ekonomimize kattığı değeri sürekli ileri taşıma gayesiyle yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Doğal fermente ürünler hem sağlıklı nesiller için toplum genetiğimize en yatkın beslenme biçimidir. Doğal mayalanma sonucu oluşan probiyotikler bağışıklık sistemimiz için çok faydalıdır. Ürünlerimizin oluşum aşamasını her ürün çeşidi için gününe ve saatine kadar takip edip asırlardır değişmeyen geleneğimizi aynı doğallığı ile üretmeye devam ederken;

Dolum, yıkama, paketleme, tartım, kapama, emniyet güvenlik bandı, tarih kodlama gibi birçok işlemi otomatik hattımızda gerçekleştiriyor, temastan kaçınıp hijyen standartlarımızı her geçen gün arttırıyoruz. Çalıştığımız ülke ve müşteri beklentilerine uygun her türlü güvenli ürün anlayışımızı, kendimizi yenilemeyi devam ettiriyoruz.

Yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarımızın özünde bütün çalışmalarımızın "Müşteri Memnuniyetinin" verdiği sorumluluk duygusu içerisinde yüksek motivasyonla etkin katılımı sağlamak yatmaktadır. "Sürekli İyileştirme" anlayışı doğrultusunda AR-GE, kalite ve teknolojimizi bünyesindeki uzman kadroyla daima geliştirerek kalitede öncü olmak hedefimizdir.